ANTALYA TRAVESTİ DUYGU

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Biz eve çıktığımızda ise evin çok bir işi yoktu duygu evde oturmaya başlamıştı fakat ufak tefek işler olduğundan hepsini bir ara da benim halletmem için bana ulaşmıştı.
Duygu ile biraz sohbet ettikten sonra odaları gezmek için kalkmıştık evin en güzel evi üst katta Duygu’nun evi idi orada biraz iş olduğu için Duygu beni direk o odaya çıkarmıştı fakat yerlerde ve yatağın üstünde Duygu’nun o mükemmel iç çamaşırları vardı ve bu beni oldukça zevke getiriyordu.
Duygu sanki bilerek yatak odasına beni çıkartmış gibi hissetmiştim. Duygu hiç tedirgin etmemiş sanki iç çamaşırları umrunda değilmiş gibi bir kaç bir şey anlatmaya başlamıştı ve kapıyı kapatması beni oldukça heyecanlandırmıştı.
ANTALYA TRAVESTİ Duygu kapayı kapattıktan sonra beni yatağa fırlatıp üstüme çıkması bir olmuştu Duygu çılgınca haraketleri ile beni azdırmayı başarmıştı ve belinden kavrayıp Duyguyu altıma almıştım üstünü çıkartmış memelerini yalamaya başlamıştım daha fazla dayanamıyacaktım çünkü.
Duygu daha fazla dayanamayıp pantalonumu çıkartmış penisimi ağzına almıştı duygu mükemmel iç çamaşırı ile karşımda duruyordu. ANTALYA TRAVESTİLERİ Penisim ile mükemmel oral sexsinden sonra o altında ki tangayı ellerimle yırtmış ve domaltmıştım kalçalarını ellerimle ayırıp içine girmem ise hiç zor olmamıştı o mükemmel kalçaların içindeydim ve yıllardır göt görmüyormuş gibi Duygu’u beceriyordum bu mükemmel zevki yaşadığım için o kadar mutluydum ki.
Duygu beni zevklerden zevklere taşıyor en dorunlara ulaştırıyordu, çok geçmeden Duygu beni bitirmiş ve yatağa yorgun bir şekilde uzanmıştı her yerimi sildikten sonra pantalonumu bile giydirmişti. Duygu’nun o mükemmel ilgisi adeta beni kendime getirmişti.Antalya Travesti
Antalya Travestisi ve tescili güzeli Fulya. Bende onun alt komşusu idim senelerdir Antalya Travestisi Fulya’yı becermenin peşinde olan genç bir delikanlı Fulya fuhuş işini çoktan bırakmış hayatının tamamına yetiçek kadar biririkimi yapmış şimdi ise hayatının tadını çıkartıyordu.
Bende onu düşünüp otuzbir çeken azgın bir gençtim ama bir gün hayalimin gerçekleşiceğini biliyordum inanıyordum çünkü Antalya Travestisi Fulya’ı becermek için her yolu deniyordum nerdeyse musluğunu tamir etmesinden buzdolabına kadar her şeyi tamir etmiştim nerdeyse.