ANTALYA TRAVESTİ ESRA

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Ben Esra’ı senelerdir tanıyordum yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu nerdeyse fakat aramızda hiç bir zaman sex hakkında bir şey olmamıştı ama merak etmiyor değildim Esra’ı öyle bir vucüt hatları vardı ki onunla beraber olmamak mümkün değildi ama ben senelerece kendimi tutmuştum onu kaybetmekten korkuyordum aslında.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Biz cumartesi saba’ı saat 06.00 yola çıkmıştık Antalya’nın güzel sahil kesimlerinden birinde durup iki günlük çadır deneyimi yaşayıp Antalya’ya dönmeyi düşünüyorduk bende dört kişilik kocaman çadır vardı fakat bir tane çadırırımız vardı ikimizde aynı çadırın içinde yatıcaktık tabi bu benim yine işime gelebilirdik.
Bu ilk defa beraber kalmamız sayılmıyacaktı ama bu tatilimizde içimde farklı bir heyecan vardı bir şeyler farklı ve güzel gidiceğini hissediyordum.
Bu sefer hayalim Esra’ı çadırda sikmekti böyle bir güzelliğe karşı kendime engel olup kendime bu kötülüğü yapmak istemiyordum.
ANTALYA TRAVESTİ Biz çadır kurucağımız yere gelmiştik çadırımızı kurmuştuk ve şansımızda etrafımızda kimsecikler yoktu sadece bizim çadırımız Esra ile bendim bir şeylerin güzel gidiceğini hissetmiştim zaten ve hissetiğim gibide oluyordu her şey mükemmel ilerliyordu.
Akşama doğru ateşimizide yakmıştık ateşimizin karşısında deniz manzaramıza karşı alkolerimizi yudumlamaya başladık. Ben Esraya yavaş yavaşa yaklaşmaya başladım alkolün verdiği o özgüven ile kafamda ki düşünceleri hiç düşünmeden yapıyordum asla geri adım atmıyordum Esra’ı becermek istiyordum deli gibi sevişmek istiyorum onunla.
Sohbet biraz daha ilerledikten sonra Esra kendini tutamayıp dudaklarıma yapıştı hayal mi gerçek mi bilememiştim sanki bir rüyanın içindeydim her şey mükemmel gidiyor senelerdir hayal ettiğim şey gerçekleşiyordu tabi boş durumuyum hemen öpüşmeye devam edip memelerini avuçarımı alıp ellemeye başlamıştım.
O mükemmel karçaları ellerimin arasında göğüsleri ellerimin arasındaydı. Etrafımızda kimsecikler olmadığından çok rahattık çadıra girmemize bile gerek kalmadı direk oracıkta soyunmaya başlayıp sevişmeye başlamıştık bile Esra mükemmel kalçaları ile benim üstüme çoktan gelip benim küçük oğlanı çoktan uyandırıp içine almıştı bile.