ANTALYA TRAVESTİ HİKAYEM YOKTU

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya Travesti Benim ise daha milli olma hikayem bile yoktu bu benim için oldukça üzücü bir olaydı o yaşlarda bir kadın ile birlikte olmak için içim içimi yiyordu resmen.
O zamanlar fenemon olan bir eşleşme uygulaması indirip her önüme geleni beğeniyordum ve şansıma biri ile eşleşmiştim.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Kafaya koymuştum bu uygulamadan birini düşürüp biri ile birlikte olacaktım ve benimde arkadşlarıma anlatacağım sex hikayelerim olucaktı.
Eşleştiğim kişi ile konuşmaya başlamıştım biyografisinde LGBT yazıyordu ne olduğunu pek çözememiştim ama fotoğraflarından anladığım kadarı ile bir hayat kadınıydı.
Bu benim için inanılmaz bir fırsattı eğer konuşmam ile onu bağlayabilirsem hiç bir ücret ödemeden onu düşürebilirdim.
ANTALYA TRAVESTİ Biz konuşmaya başlamıştık saatlerce konuşup tanıştmıştık ve bana en sonunda biyografimde yazan LGBT’nin anlamını biliyor musun diye sormuştu.
Bende hemen araştırıp evet biliyorum demiştim ama daha tam anlamı ile öğrenememiştim ve bu habere çok sevindiğini kimse onun Travesti olduğunu bilmeden yazdığını ve öğrendikten sonra herkes kimse konuşmayı devam ettirmediğini söylemişti.
Bende o söyleyene kadar onun Travesti olduğunu anlamamıştım ama bu benim için bir sorun olmayacaktı artık biri ile birlikte olmak istiyorum fotoğraflardan anladığım kadarı ile çok bakımlı ve çok güzel bir travestiydi.
İnsanlar onunla beraber olmak için geceleri kuyruğa giriyor diyebilirdim nerdeyse.
Ve ertesi gün işe başlamadan beni yanına davet etti ve onun tadına baktığımda bir daha bir kadınla birlikte olmak istemiyeceğimi ve bana sex hakkında her deneyimini öğreticeğini söylemişti.
Ben heyecanlı bir şekilde evine doğru yönelmeye başladım evine vardığımda heyecanımdan dilim damağım kurumuştu ilk defa bir sex deneyimi yaşayacaktım ve benden oldukçta deneyimli birinin ellerine bırakıcaktım kendimi.
Bu benim için unutulmaz bir şey olacaktı.Kapıyı açtığında ise çok çekici bir elbise ve topuklu ayakkabı ile beni karşılamıştı sanki benim için özel hazırlanmış bekliyordu bu beni daha da heyecanlandırmıştı.