ANTALYA TRAVESTİ ORAL SEX

ANTALYA TRAVESTİ

Antalya travesti Kalçalarıdan kendimi geri çekince hemen oral sex’e başlayıp ağzına bitmemi söyledi çok geçmeden dayanamayıp ağzına bitmiştim ben daha önce hiç bir kadından böylesine bir oral sex deneyimine sahip olmamıştım şimdiye kadar yaşadıklarımın hepsi birer yalandı resmen tek gerçek Fulya idi.Antalya Travesti
Antalya’da Yat limanında gelimelerde garsonluk yapar günlük gelen müşterileri turlara çıkarırdık.
Bizim gemimiz partilere, kutlamalara vs şeylere daha uygun ve daha geniş bir gemi olduğundan dolayı genellikle böyle aktiviteler bizim gemimizde yapılırdı.
ANTALYA TRAVESTİ Günlerden bir gün yine doğum günü partisi için gemiyi kıralamışlar ve sabah saat on’da müşteriler gelip tura çıkıcaktık.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Gelen müşteriler ise Antalya Travestileri idi. Doğum günü ise Antalya Travestisi Ezgi’nin doğum günüydü.
O yüzden etraf cıvıl cıvıl kaynıyor birbirinden müthiş Antalya Travestileri gemiyi yakıp kavuruyordu.
Biz yola çıkmıştık Akdenizin berrak sularında Antalya Travestileri ile gezinti ayrı bir güzel oluyordu. Herkes alkolu abartmış bir şekilde içiyorlar denize girmek için kaptanımıza ısrar ediyorlardı.
Kaptanımız ise her zaman durduğu koyda durmuş ve denize girmeleri için mola vermişti birbirinden güzel Antalya Travestileri mükemmel fizikleri ile denize atlamışlardı.
Fakat doğum günü kızı Antalya Travestisi öyle mükemmel kalçalara sahipti ki kendime engel olamıyacağım üstüne atlayacağım diye korkuyordum.
Ve denizden en erken çıkan Ezgi oldu yanıma geli lavaboyu sormuş ve lavaboya götürmemi istemişti. Lavabo iste alt katta idi. Biz lavaboy doğru gidiyordu Ezgi sanki yolu biliyormuş gibi önden beni götürüyordu sanki.
Alt kata indiğimizde iki tane odanın ortasında lavabo vardı ezgi lavaboya doğru giderken yanlış kapıyı açmıştı ben yanlış kapı olduğunu söylemeden elimden tutup içeri sokmuştu beni.
Direk dudaklarıma yapışan Ezgi ise lavabo bahane seni istiyorum demesi ile dudaklarımı emmeye başlamıştı ellerimi tutup o mükemmel kalçalarının üzerine koymuş beni azdırmayı başarmıştı bile.