BERRAK

ANTALYA TRAVESTİLERİ

Antalya Travesti Onu evinden alıp tekneme doğru yola çıkmıştık. Planımız Antalyanın o güzel ve berrak denizinin ortasında bir gece geçirip sabah güneşin doğuşunu izlemekti.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Ve tekneme geldikten sonra hazırlıklarımızı yaptıktan sonra yola koyulmuştuk çok güzel bir koy bulduktan sonra demirimizi atmıştık. Selen elinde iki tane şarap bardağı ile yanıma sokulup bana sarılmıştı işte ben o an hayattan zevk almaya başlamıştım.
O zaman dursun istiyordum sadece onun yanında mutlu oluyor ve yaşadığımın farkına varıyordum resmen.Biz şaraplarımızı yavaş yavaş yudumlamaya başlarken bu şarabın da etkisiyle biz de bir şevişme arzusu ortaya çıktı ve biz içeri geçip çok ateşli bir sevişmeden sonra.
ANTALYA TRAVESTİ İkimizde direk denize atlamıştık ateşimizi ancak böyle söndürebilirdik. Zaman su gibi akıp gidiyordu, deniz de ateşimizi söndürmeye çare değil ateşimizi körüklemişti resmen biz denizin içinde de sevişmeye başlamıştık ve nerdeyse yarım saat bir saat sonra güneş doğacaktı.
Güneşin hafif doğmasına yakın yata çıkıp yatın baş kısmında sevişmeye başladık. Güneşin ilk ışıkları selenin o mükemmel vucüt hatlarına vurmaya başlamıştı ve ben kendimi tutamıyordum günün ilk ışıklarında Selenimin teni benim tenimle bir olmuştu o manzara ve selenimin o manzarası o şehfetli sevişme sahnesini hiç bir şeye değişmezdim.
Sırf o sevişme sahnesi için bütün servetimi verebilirdim fakat benim bütün servetim zaten selen olmuştu. Selen ile tanıştığımda benim hayatım değişmişti hayatımdan zevk almaya başlamıştım benim bu hayatta bir tane iyikim var oda Selen.Antalya’da Dümya Markası Travestiler
Antalya da travesti denildiğinde akla direk yüzüncüyıl gelir fakat birbirinden elit birbirinden güzel olan travestilerde vardır.
Güzelliklerini hiç bi yerde göremiyeceğiniz ödüllü travesti güzelleri Konyaaltı,Lara vs gibi yerlerde görebilirsiniz. Tabi yüzüncüyılda güzel travesti bulamıyacağınızın anlamına gelmiyor bu söz.