Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Bursa travestileri Aria ile Tantrik seks

Bursa travestileri Aria ile Tantrik seks

Bursa travestileri

Bursa travestileri Aria ile Tantrik seks, yavaş ve yumuşak hareketlerden oluşan uzun süreli bir sekstir.
Duyusalları uyarır ve yumuşak dokunuşla rahatlar ve daha rahat ve çekingen davrananları serbest bırakır, sekse çiftler arasında daha fazla hafiflik ve anlayış getirir. Bu nedenle, bu uygulamada ustalaşan çiftler daha gelişmiş bir beden farkındalığına sahiptirler, sonuçta kendilerine dokunulmasına izin verirler ve partnerlerinin vücudunu tam olarak tanımasına izin verirler.

Bursa travestileri Bu artan vücut farkındalığı, çiftlerin cinsel ilişki sırasında bedenlerini ve ruhlarını teslim etmelerine yardımcı olur ve üretilen enerji, orgazmların daha uzun sürmesini sağlar, çünkü tantrik seks, seks sırasında asla keşfedilmemiş hislerin kilidini açar.

Tantrik Bursa travesti seks sırasında bu rahatlama düzeyine ulaşmak için, biraz zamanınızı gerektiren şeyler üzerinde eğitim ve hatta çalışma gereklidir ve bazı durumlarda yaşam tarzınızı gözden geçirmenizi sağlar.

Bu şekilde çoğu çift bu tür seks hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirdiği için bilmez, ancak bu hizmeti veren bazı kuruluşlar olduğu için bazı erkekler bunu biliyor olabilir.

Bu teknik ve binlerce yıldır var olmuştur, tantrik seks, tüm vücut çakralarını birbirine bağlayan, blokları uyumlu hale getiren ve nötralize eden bedensel aktivasyona yardımcı olan cinsel bir enerjiye inanır.

Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin tüm çiftler tarafından yapılabilir, sadece yapmak isteyip deneyin.

Hızlı orgazma ulaşmak isteyen kişiler için bu teknik, cinsel ilişkinin daha sakin ve yoğun bir şekilde akması için kontrol altına alınmasına ve daha konforlu hale getirilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, mükemmel seks yapma baskısını hafiflettiği için, erken boşalması olan erkeklere nasıl yardımcı olurlar.

Sonra, tantrik seksin tenden tene geçtiğini, duygusal zorluklara yardımcı olabileceğini ve duygu ve hisleri dengeleyebileceğini fark ettik.

bursa travesti

Uygulama kazanılana kadar bazı prensipleri bu tekniğe başlamaya dayandırmak önemlidir, o yüzden birkaçını söyleyelim.

Seks ve Bursa travestileri yaratıcılık el ele gider, çünkü rutin seks sürprizsiz sekstir ve bunun nasıl olacağını zaten biliyoruz. Ama seksin sadece yatak odasında ve yatakta olması gerektiğini kim söyledi?
Hayal gücü ve yaratıcılık, sizi ilişki sırasındaki en güzel anlara götürür ve evin diğer odalarının keyfini her şeyi daha şaşkın ve tahminsiz bir şekilde ortaya çıkarır.

Evin tüm odalarında cinsel pozisyonlar

Yatak odası Bursa travestileri aşk yuvasıdır, tüm çiftlerin eşlerini almayı düşündükleri yerdir, bunun nedeni daha rahat olması veya yatak odasında seks yapmaya şartlanmış olmamız olabilir. Binlerce cinsel pozisyon var ve her birini evin her odasında gerçekleştirmeyi seçebilir, böylece tüm alanı kullanabilir ve odadan biraz çıkabilirsiniz.

Bir motele gidecek paranız yok ve cinsiyetinizi biraz değiştirmek istiyorsunuz, merak etmeyin bu sorunu çözmenin birkaç yolu var. Bursa escort İpuçlarımız ve örneklerimizle seks hayatınıza yenilik getirme fırsatını yakalayın:

Sandalye Bursa travestileri veya masa kullanabilirsiniz. Sandalyede partneriniz sandalyeye oturabilir ve kadın bacaklarını partnerinizle geçirerek oturabilir.
Yani, penetrasyon kontrolü kim üstteyse onunladır. Bu pozisyon, çifti daha samimi hale getirerek, okşama ve öpücük alışverişini sağlar.

Zaten masayı kullanıyor, üzerine yatın ve kontrol kimdeyse ayakta duran kişi odur. Bu pozisyon, klitoris kolayca erişilebilir ve uyarılabilir olduğundan kadınları tercih eder. Oral seks için de en uygun pozisyon .

Biraz dar olduğunu düşünebilirsiniz, ancak aranızdaki mükemmel uyumdan başka bir şey değil. Kendinizi desteklemek için duvarları kullanın, hem önden hem de partnerinize sırtınızı tutabilirsiniz. Diğer bir pozisyon ise kişinin sırtını duvara yaslayarak diğerini kucağında tutmasıdır, bu pozisyonda bir kaza olmaması için güç ve özen gösterilmesi gereken bir pozisyondur.

İki ayakta ve evin tüm odalarında yapılabilir, ancak daha iyi denge için duvarı destek olarak kullanın. Ellerle sevgi alışverişi ve daha kolay hale gelir.

Bu pozisyon bir Bursa travestileri esneme gibidir, eğer kondisyonunuz güncelse o pozisyonu yapmayı deneyebilirsiniz. Ellerinizi yere indirip ince bedeninizi yukarıya bırakarak arkadan penetrasyon elde edeceksiniz.

Bursa travestileri gibi kazaların olmaması için azami özen. Araba koltuğu, diğer kişiyi desteklemek için kutuya yaslanmanız ve kollarınızda tutmanız gerekeceğinden, kutuyu kullanmanız gereken bir konumdur.
Bursa travestileri Bu pozisyon daha derin penetrasyona ve daha sıcak öpücüklere izin verir.
Küvetiniz varsa veya bir moteldeyseniz, yerde oturan ve kucağınızdaki diğer kişiyi kucaklama pozisyonunu da yapabilirsiniz, penetrasyon veya sadece sıcak sarılmalar ve çift arasında güçlü bir bağ oluşabilir.

Bursa travestileri Bunlar bazı pozisyonlar, ancak elbette seçebileceğiniz ve daha fazla ve daha iyi geliştirmeye çalışabileceğiniz bir cinsel pozisyonlar evreni var. Tüm bu pozisyonların dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğinin altını çizerek, herhangi bir kaza yaşanmaması için. Bu pozisyonlardan ilham alın, seks yapın ve eğlenin. Bursa travestileri Bu pozisyonları geliştirmek için ilişkide arttırabileceğim erotik oyuncakları kullanın. Cinsel pozisyonları denemede en önemli şey, partnerinizle konuşmadan önce korkmamak ve rahatlamak ve güvende olmaktır. Evinizdeki odaları kullanın ve kötüye kullanın.